Logo
Tachometry TACHOMETRY
AIRBAGY AIRBAGY
Reaktivace jednotek, Opravy software, Konfigurace
znovunabití jednotek

imobilizery IMOBILIZÉRY
zjištění kódu login, opravy
a zrušení imobilizérů, programování klíčů

Autorádia AUTORÁDIA
zjištění kódu, zrušení kódu, odblokování, nulování počtu pokusů, aktivace pomocí VIN

Navigace NAVIGACE
zjištění kódu, zrušení kódu, odblokování


Diagnostika DIAGNOSTIKA
čtení paměti závad, jízdní testy, testy akčních členů, kódování a konfigurace

Opravy ECU OPRAVY ECU
opravy řídících jednotek motoru, programování, přizpůsobení

Ceník CENÍK
ceník všech služeb
ceník oprav a diagnostika
ceny servisních úkonů

Kontakty KONTAKTY
kontaktní informace
jak se k nám dostanete
otevíraci doba
KDE NÁS NAJDETE:

T-Expert
Libušina 1009
27203 Kladno
tel. 603 213 097
e-mail: dotazy@t-expert.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PÁ     9 - 17 hod.


Zobrazit místo Tachometry / Airbagy / Opravy na větší mapěHomepage
Chiptuning
Digitální tachometry
Airbagy
Imobilizéry
Autorádia
Automobilová diagnostika
Autorádia prodej
Garance
Pozor na...
Ceník
KontaktyOtevírací doba:


Po - Pá    9.00 - 17.00

Pozor na ...
...NEODBORNÉ ÚPRAVCE TACHOMETRŮ

Každý týden se setkáváme se zákazníkem, který nás navštíví poté, co mu někdo jiný provedl úpravu tachometru neodborně. Výsledkem bývají nefunkční displaye, nesmyslné hodnoty stavu km a další problémy.

Často se setkáváme např. s poškozenými tachometry u vozů Škoda Fabia a Octavia, kde na jejich úpravu bylo použito různých pokoutných programů, které jsou schopny nastavit pouze velmi úzký okruh verzí tachometru a v ostatních případech poškodí databázi.

Pravidelně se také setkáváme s žádostmi o opravu poškozených tachometrů vozů Peugeot a Citroen vybavených BSI modulem (prakticky všechny modely od roku 2000), kde např. po neodborné úpravě přestane tachometr zcela komunikovat s řídící jednotkou. Většina úpravců je totiž schopna nastavit pouze km v tachometru. V krajním případě je pak nutné pořídit nový modul BSI (cena přesahující 20000,- Kč). Ve většině případů jsme však schopni i tento problém napravit, ovšem již za cenu vyšší, než je běžné nastavení km (vzhledem k časově náročnější proceduře).

Většina ostatních firem také není schopna nastavit záložní paměti ve vozidlech (pokud o nich vůbec vědí). Jedná se například o vozidla Fiat, Alfa Romeo, Lancia s motory JTD a MultiJet, Chrysler a Jeep s pamětí SRI, Volvo, vozy Peugeot, Citroen, Renault a Smart s jednotkami BSI a BCU a také novější vozy Škoda, VW s pamětí v modulu CGW.

Vyplatí se proto dobře si rozmyslet, komu úpravu vašeho vozu svěřujete.

...PODVODNÍKY S CHIPTUNINGEM

Chceme vás varovat také před některými chiptuningovými firmami, které nabízejí, že přeprogramování řídící jednotky provedou přímo u vás, tzn. před domem, na parkovišti, u benzínky, apod.

Mohli byste naletět podvodníkovi, který k vašemu automobilu pouze připojí kabel a ve skutečnosti nic neudělá. O (ne)provedené úpravě vám bude tvrdit, že se projeví až po ujetí několika desítek kilometrů, zinkasuje peníze a již o něm neuslyšíte. Kvalifikovaně provedený chiptuning, včetně provedení diagnostiky, trvá cca 2 hodiny. Pokud vám někdo bude tvrdit, že provede úpravu třeba za 30 minut, mějte se na pozoru.

Doporučujeme proto nechat si provést úpravu pouze u firem, která mají pevné sídlo firmy, kam v případě nespokojenosti můžete přijet a osobně problém řešit. Vyměnit telefonní kartu za novou, popř. vytvořit internetové stránky na jiné adrese, dnes není vůbec žádný problém.
Copyright 2001-2013 MichelDesign® - SEO optimalizace. Všechna práva vyhrazena.


HOME | ODKAZY | PARTNEŘI | KONTAKTY


|