Logo
Tachometry TACHOMETRY
AIRBAGY AIRBAGY
Reaktivace jednotek, Opravy software, Konfigurace
znovunabití jednotek

imobilizery IMOBILIZÉRY
zjištění kódu login, opravy
a zrušení imobilizérů, programování klíčů

Autorádia AUTORÁDIA
zjištění kódu, zrušení kódu, odblokování, nulování počtu pokusů, aktivace pomocí VIN

Navigace NAVIGACE
zjištění kódu, zrušení kódu, odblokování


Diagnostika DIAGNOSTIKA
čtení paměti závad, jízdní testy, testy akčních členů, kódování a konfigurace

Opravy ECU OPRAVY ECU
opravy řídících jednotek motoru, programování, přizpůsobení

Ceník CENÍK
ceník všech služeb
ceník oprav a diagnostika
ceny servisních úkonů

Kontakty KONTAKTY
kontaktní informace
jak se k nám dostanete
otevíraci doba
KDE NÁS NAJDETE:

T-Expert
Libušina 1009
27203 Kladno
tel. 603 213 097
e-mail: dotazy@t-expert.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PÁ     9 - 17 hod.


Zobrazit místo Tachometry / Airbagy / Opravy na větší mapěHomepage
Chiptuning
Digitální tachometry
Airbagy
Imobilizéry
Autorádia
Automobilová diagnostika
Autorádia prodej
Garance
Pozor na...
Ceník
KontaktyOtevírací doba:


Po - Pá    9.00 - 17.00

Chiptuning - zvýšení výkonu - tuning motoru

Reset počítadla programovacích pokusů EDC16

U řídících jednotek VAG EDC16 při programování dochází k navýšení počtu programovacích pokusů vždy o 1. Proto provádíme resetování počtu programovacích pokusů po úpravě jednotky motoru zpět na 0. Díky tomu nepřicházíte o záruku. Více informací o chiptuningu na www.chiptuning.cz.
Chiptuning je slangový název pro elektronickou úpravu řídící jednotky motoru a jeho výkonu. Moderní motorové jednotky mají nastavení elektronicky uloženo v řídící jednotce. Protože jsou automobily vyráběny sériově, standardní nastavení zdaleka nedosahují optimálních hodnot. Individuální úpravou nastavení řídící jednotky je možné zvýšit výkon přeplňovaného motoru (s turbem) až o 35% a u atmosferického (bez turba) až o 10%.

Provádíme zvýšení výkonu motoru dieselových i benzínových motorů, snížení spotřeby. Programujeme evropské, americké, japonské a korejské značky osobních, nákladních i užitkových vozidel včetně dodávek a TIR. Upravujeme evropské i japonské motocykly. Vše od nejnovějších modelů až po nejstarší generace řídicích jednotek. Jsme vybaveni multiznačkovou diagnostikou na čtení závad, živých dat za jízdy, testy akčních členů a další. Analýzy automobilového software včetně záruky. viz ceník.

K úpravě řídících jednotek využíváme nejmodernějších technologií, díky čemuž jsme schopni úpravy u většiny vozidel provádět bez nutnosti rozebírání řídící jednotky vozidla. (téměř u všech vozidel od roku 2000) Rovněž data nastavení, která používáme, jsou individálně upravena vždy pro konkrétní motorovou jednotku. To znamená, že pro jeden typ vozidla nepoužíváme vždy stejné nastavení hodnot, i když se může zdát, že se jedná o dvě totožná vozidla se stejným typem motoru.

Při kvalifikované a odborné úpravě motoru se jeho životnost téměř nemění. Před provedením úpravy proto vždy provádíme zkušební jízdu a úplnou diagnostiku motoru, abychom zjistili, zda motor není poškozen nebo nevykazuje nestandardní chování. Úpravu provádíme pouze v případě, že jsme si jisti, že je motor plně funkční a po úpravě nebude hrozit jeho sebemenší poškození.

Současné hodnoty nastavení vašeho motoru vždy zálohujeme a v případě, že s výsledkem chiptuningu nebudete spokojeni, máte možnost do 3 dnů požádat o vrácení hodnot do původního stavu a navrácení plné částky. Vaše hodnoty můžeme uchovávat i nadále a v případě, že se někdy v budoucnu např. rozhodnete vozidlo prodat se standardním výkonem, můžeme tyto hodnoty vrátit zpět. Původní software z vaší řídící jednotky vám na požádání také vypálíme na CD.

Důrazně vás varujeme před úpravci, kteří nedisponují dostatečně kvalitním zařízením nebo kteří používají stále stejné nastavení. U neprofesionálních zásahů může snadno dojít k poškození řídící jednotky nebo celého motoru. To se týká zejména nejnovějších řídících jednotek EDC16, u kterých je do jednotky ukládán i počet programovacích pokusů. V případě zaznamenání více programovacích pokusu do jednotky (ať už úspěšných nebo neúspěšných) může snadno dojít ke spochybnění záruky ze strany prodejce vozidla v případě jakékoli závady na vozidle. I z tohoto důvodu proto provádíme reset počítadla programování u všech vozidel, kde upravujeme data řídící jednotky.

Samotnou úpravou softwaru v řídící jednotce, pokud je provedena správně, pro motor žádné riziko nehrozí. Poskytujeme záruku 24 měsíců nejen na řídící jednotku motoru a modifikovaný software, ale na základě záručních podmínek také na předem specifikované mechanické části motoru až do výše 5000 Euro.

Po provedené úpravě každý zákazník obdrží kromě CD se zálohou originálního software řídící jednotky svého vozidla také certifikát o provedené úpravě včetně záručního listu.

Více o chiptuningu najdete na našem portálu PowerTEC - značkový chiptuning


Dva výkony v jednom voze

Nabízíme novinku v oblasti chiptuningu - dva různé výkony v jednom voze. Pouhým stisknutím tlačítka můžete kdykoli za provozu přepnout na druhý program ve vaší řídící jednotce a tím si vybírat, jestli chcete právě jet na původní originální program nebo na upravený program s vyšším výkonem (popř. přepínat mezi dvěma různě upravenými tuning programy). Více informací naleznete zde.Copyright 2001-2013 MichelDesign® - SEO optimalizace. Všechna práva vyhrazena.


HOME | ODKAZY | PARTNEŘI | KONTAKTY


|